1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
siostra radke

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 45301

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-01-19, 20:12   Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Ehhh Tak bardzo Ci współczuję :( :( :( [*]
  Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
siostra radke

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 45301

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-14, 23:04   Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Marjorie czytam od kilku miesiecy Twoj post i kibicuje w Waszej walce. Moja mama mierzy sie z tym samym przeciwnikiem...walczymy juz ponad pol roku. Podziwiam Twoj zapal i sile walki Twojej mamusi. Widze ze dzis przezywasz " chwilowy kryzys" ale ja nadal Wam kibicuje i wierze ze przed Wami jeszcze wiele wspolnych chwil. Mysle ze teraz faktycznie pora aby poszukac HD. My korzystamy z ich pomocy juz od dawna i mama tez po jednej z chemii byla tak strasznie oslabiona ze zaczely sie pojawiac pierwsze oznaki odwodnienia. Zaaplikowane w domu kroplowki i wlaczone leki postawily ja na nogi....stad mysle ze Pani doktor miala racje ze byc moze i organizm Twojej mamusi musi sie "wyczyscic i zregenerować" po tej obciazajacej chemii. Uwazam, ze pomoc lekarzy z HD moglaby w przyszlosci pomoc w podobnej sytuacji. U nas sa dwa razy w tyg i na biezaco monitoruja stan mamy (np. cisnienie krwi, morfologia czy ekg serduszka). I najważniejsze badz dzielna dla Was obu. Ja szczerze trzymam kciuki !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group